molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Szünet után fordított az NYKC

2015. február 14., szombat 12:33
Rosszul indult. A házigazda kecskemétiek hipp-hopp berámoltak három gólt pénteken este a nyíregyházi kapuba. Az első félidőben sok hibával, dekoncentráltan játszott az NYKC második vonalbeli férfi kézilabda-együttese, ezt pedig kihasználták a házigazdák. Szünet után szerencsére fordult a kocka, a nyíregyháziak összekapták magukat, és hamar átvették a vezetést. Jól védekeztek, egymás után lőtték a kontragólokat, azt játszották, amit terveztek. A sok kiállítás sem törte meg a vendégeket, akik végül behúzták az újabb győzelmüket. Jegyzőkönyv Kecskemét–Nyíregyházi KC 24–26 (12–11)Kecskemét, 500 néző, v.: OLáh, Bonifert. Nyíregyházi KC: Nagy L. - Balda, Pánczél 1, Tumidansky 1, Kleis 6/3, Gubó 3, Tóth. Csere: Boczák (kapus), Braun, Varga L. 4, Kaplonyi 4, Kurbely 2, Bécsi, Nagy Cs. 3. Szakmai igazgató: Varga Zsolt. Kiállítások: 4, illetve 18 perc. Hétméteresek: 7/7, illetve 3/3. Forrás: szon.hu